Autotechn - Spawanie aluminium, naprawa naczep i innych części samochodowych

O FirmieNic co aluminiowe nie jest nam noweW 1973 roku w Mikołowie powstał Warsztat Mechaniczny, którego założycielem był nieżyjący już mgr inż. Andrzej Ignacy. Dobre tradycje i renomę warsztatu przejęła firma AUTOTECHN należąca do jego żony – pani Marioli B. Plinta-Ignacy.
Firma AUTOTECHN zajmuje się regeneracją w tym głównie spawaniem aluminiowych części i podzespołów samochodowych, maszyn i urządzeń, naprawą głowic silnikowych, naprawami głównymi i bieżącymi naczep, cystern i wywrotek oraz nadwozi samochodów ciężarowych.
W 2004 roku firma uzyskała w ramach programu PHARE 2001 dotacje z Unii Europejskiej na dofinansowanie zakupu najnowocześniejszej w Polsce linii do impregnacji próżniowej odlewów, elementów z aluminium i żeliwa.
W 2010 roku firma otrzymała autoryzację belgijskiego producenta naczep STAS w zakresie ich naprawy i serwisu.
AUTOTECHN dzięki rzetelności, sprawności i wysokiej jakości świadczonych usług, zdobyła już dużą renomę na rynku krajowym. Firma stale się rozwija, zwiększa sprzedaż, stara się rozszerzać obszar działania i zwiększać zatrudnienie.
Historia działalności, zdobyte doświadczenie, plany inwestycyjne świadczą o dobrej organizacji i planowaniu rozwoju i trwałości firmy.
TechnologieW firmie Autotechn spawamy:
Stal:
- gazowo
- elektrycznie elektrodą
- elektrycznie metodą MIG/MAG
Aluminium:
- metodą MIG
- metodą TIG (wszystkie grubości blach)
Tniemy gazowo i plazmowo.Misja firmyMisją firmy jest skuteczne tworzenie rozpoznawalnego dla klienta wizerunku i marki firmy.
Realizacja tej misji to dla nas rozwój, nowe wyzwania dla pracowników i właściciela, kolejne wdrożenia, czołowa pozycja w branży, zdecydowane efekty finansowe.

Realizacja misji
Realizację powyższej misji osiągamy poprzez:
- spełnianie potrzeb Klienta przez jego najlepszą obsługę i bezbłędną realizację umów i zleceń,
- realizację usług o najwyższej jakości odpowiadającej wymaganiom klienta i po konkurencyjnej cenie, wg najnowocześniejszej technologii światowej, stosując unikalną metodę tzw. próżni suchej i mokrej,
- współpracę ze sprawdzonymi dostawcami.
- ciągłe doskonalenie organizacji firmy i poprawę jakości jej działania,
- logiczną politykę kadrową - poprzez określenie kompetencji, uprawnień, obowiązków pracowników, zapewnienie im komfortu pracy, możliwości realizacji i rozwoju,
- starania o wejście na rynek europejski.
Wygenerowano w sekund: 0.01
465,125 unikalne wizyty